KAMIL MARCINIUK

TRENER SZKOLENIA PSÓW
Trening to również zabawa

Podczas treningu budowana jest niezwykła więź między psem a opiekunem. Wspólnie wypracowany język pozwala na lepsze zrozumienie, poznanie własnych słabości i mocnych stron. Ten unikatowy język przyda Ci się w codziennym życiu. Uwierz mi, nie ma nic lepszego jak zrozumienie czego chce od Ciebie pies i to, że czuje się przy Tobie bezpiecznie. <3

chęć współpracy z Tobą
radość z treningu
Skuteczność
Umiejętność odczytywania psik komunikatów
O MNIE

Jestem certyfikowanym trenerem szkolenia psów. Certyfikat zdobyłem w szkole Wojtków Szkolenia, jednej z najlepszych szkół trenerskich, która stawia nacisk przede wszystkim na praktykę i analizę prawdziwych przypadków. Aktualnie odbywam w niej praktyki, gdzie obserwuję pracę trenerów oraz pomagam w prowadzeniu grup o różnym stopniu trudności. Dodatkowo uczestniczę w licznych kursach oraz webinarach, dzięki czemu poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie. Rozpocząłem również kurs: Behawiorysta Psów.

W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na relację pies-człowiek, w tym na umiejętność wzajemnej komunikacji. Ponadto cenna jest dla mnie również obserwacja psich zachowań, które psy prezentują w kontakcie ze sobą.

Najważniejsza jest relacja.
Jest w stanie pokazać więcej niż myślimy.

CERTYFIKATY

każdego dnia uczę się czegoś nowego